Mac Honey Love Matte Lipstick

Herkese merhaba !
Uzun ama uzuuuuun bir süredir mat ve nude tonlarda bir ruj arayışındaydım.Nude dediysem dudağımı ölü dudağı gibi göstermesini değil çılgın bir biçimde içinde kahvelik ve çoook az pembelik barındıran bir nude istedim fakat aradığımın olurunun olmaması üzerine aramayı bırakıp Essence'in İn the Nude dudak kalemiyle bu isteğimi dindirmeye devam ettim.Fakat çok sevgili dostum Dila'nın (yeni tanışmama rağmen yeni ride or die'ım oldun.Okuyorsan öptüm!) evindeyken bana elinde çok açık ve sürdüğünde kendisini zombiye çeviren bir ruj olduğunu söyledi.Bana hediye etmek istediğinde kabul ettim çünkü nasılsa kullanmayacağım dedim.Fakat kapağını açtığım anda aşık oldum!
 
Çünkü Dila'nın gözleri bozuktu :D Bana içinde kahvelik ve biraz pembelik bulunduran ve tam aradığım ruju yani Honey Love'ı verdi! Kendisine inanılmaz teşekkür ediyorum.Bitanesin aşkım!
Tam anlamıyla mat bitişli ve koyu göz makyajlarının starı olabilecek bir ruj.Çünkü dikkati gözlerden alıp dudağa odaklamıyor.Aynı zamanda dudaktan dudağa değişiyor.Ben uyguladığımda bana kahvemsi kaldı.Beyaz tenli biri uygularsa biraz pembe kalabilir.
Elime uyguladığımda çok pembe durması sizi yanıltmasın.Size nasıl yakışacağını öğrenmek için doğru Mac'e !
Mat rujların dudağı kurutma problemi olduğundan uygulamadan önce peeling yapmanızı ve dudaklarınızı nemlendirmenizi öneririm.Kalıcılığı müthiş.Dudak kalemi kullanın veya kullanmayın tüm gün kalıcılığını koruyor.Ve son olarak fiyatı 58 lira.
Öpüldünüz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarını esirgeme lütfen :)